Numer 1

W produkcji wibropras w Polsce

Wiodący dostawca

Urządzeń w Europie
  • Русский
  • English
  • Polski
  • Henkis
  • +48 22 781 22 09

Numer 1

W produkcji wibropras w Polsce

Wiodący dostawca

Urządzeń w Europie

O firmie

 

W roku 1987 Henryk Kwiatkowski, zakładając firmę Zakład Projektowania i Mechaniki Maszyn, rozpoczął działalność związaną z projektowaniem i produkcją maszyn do wytwarzania wibroprasowanych elementów betonowych.

W ciągu 30 lat działalności wyroby firmy zostały docenione i znalazły uznanie wśród ponad 2000 użytkowników w wielu krajach Europy, Azji, Afryki oraz obu Ameryk.

W związku z dalszą ekspansją firmy na rynki zagraniczne w 2007 roku powstała nowa firma HENKIS sp. z o.o., która przejęła całą dotychczasową działalność, prowadzoną wcześniej przez Zakład Projektowania i Mechaniki Maszyn, w celu jeszcze bardziej efektywnej obsługi naszych klientów.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszych wyrobów za dobrą, wieloletnią współpracę oraz za to, że z roku na rok darzą nas coraz większym zaufaniem.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby to wzajemne zaufanie wzmacniać i rozwijać.

 

mapa
unia
ue

Henkis Sp. Z o.o. Realizuje projekt pn „Opracowanie Planu rozwoju eksportu dla Henkis sp. z o.o. z Marek” w ramach działania 6.1 Paszport od eksportu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Top